FR
1
 

Store occultant Roto Designo ZRV ‒ Détermination du type

Vous voulez connaître le type, le modèle, la gamme et les dimensions de votre store occultant Roto ? La plaque signalétique portant le numéro de série vous permet de retrouver toutes ces informations.

Montaż RotoQ rolety zaciemniające ZRV.

Wiele jest sytuacji, które wymagają zaciemnienia pomieszczenia. Potrzebujesz spokojnego snu w ciemności? Twoje dzieci chciałyby się zdrzemnąć w ciągu dnia, budzenia latem przez Słońce? Chcesz obejrzeć w domu film w atmosferze kinowej, chociaż na zewnątrz jest jasno? Do takich przypadków idealnym elementem wyposażenia jest roleta zaciemniająca Roto, odpowiednia wszędzie tam, gdzie zaciemnienie przestrzeni ma najwyższy priorytet.

Montaż roleta przeciwsłoneczna exclusiv ZRE RotoQ

Chciałbyś mieć w mieszkaniu i biurze przyjemną jasność. A równocześnie chcesz złagodzić jaskrawe, oślepiające światło. Chciałbyś określać samodzielnie, ile światła może dostawać się z zewnątrz? Równocześnie nie chciałbyś, aby ktoś zaglądał z zewnątrz do pomieszczenia? Nasza roleta dzienna jest więc optymalnym rozwiązaniem. Roleta Exclusiv jest oferowana indywidualnie, w wariantach przystosowanych do stylu pomieszczenia, z wieloma dekorami.